Aktuality: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
m (Akce)
(Akce)
Řádek 1: Řádek 1:
 
== Akce ==
 
== Akce ==
[[Soubor:Hrackobrani banner.png|right]]
+
Chystáme se na 19. setkání [[Hungarian Origami Society|Maďarské origami společnosti]] (19th Hungarian Origami Convention), které se má uskutečnit o víkendu 8. – 10. srpna 2008 v Budapešti. Bližší informace můžete nalézt na [http://www.freeweb.hu/origamisok/indexa.htm stránkách HOS], na poslání přihlášky je ale už asi pozdě.
  
[[ČOS|Česká origami společnost]] vás zve na festival '''Hračkobraní''', který probíhá od 9.7. do 13.7. 2008 v [http://www.hrackobrani.cz/ Kamenici nad Lipou]. Otevřeno je denně 10:00 do 17:00.
+
----
 
+
* [[:Kategorie:Zprávičky|Zprávičky]] z proběhlých akcí apod.
* Co je Hračkobraní? Prázdninově pohodový festival pro celou rodinu na zámku v Kamenici nad Lipou, který svým účastníkům a návštěvníkům nabízí přehlídku hraček, výrobců či návrhářů hraček z přírodního materiálu. Najdete zde i origami.
 
 
 
* Komu je akce určena? Festival je neformální setkání všech, kdo si ještě nezapomněli hrát… určené nejen těm, kdo se hračkou profesionálně zaobírají, ale hlavně těm, kterým se hračky líbí nebo chtějí strávit ve společnosti hračky příjemný prázdninový čas i těch, kteří chtějí svým ratolestem udělat radost nákupem nové hračky či získat inspiraci pro šikovné ruce.
 
 
 
* A budou zde i worshopy origami, kde si můžete vyzkoušet svoji trpělivost a složit si nějakou hračku z papíru :-)
 
  
 
== Schůzky na chatu ==
 
== Schůzky na chatu ==

Verze z 23. 7. 2008, 20:01

Akce

Chystáme se na 19. setkání Maďarské origami společnosti (19th Hungarian Origami Convention), které se má uskutečnit o víkendu 8. – 10. srpna 2008 v Budapešti. Bližší informace můžete nalézt na stránkách HOS, na poslání přihlášky je ale už asi pozdě.


Schůzky na chatu

Pár skalních členů a příznivců ČOS se schází na našem chatu, a to víceméně pravidelně každou středu od 20:00 večer. Ačkoli to původně měly být pracovní "schůzky" výboru ČOS, vítáni jsou všichni a vstup je volný.

Novinky

  • Diskuse ke struktuře nového webu probíhá na diskusní záložce hlavní strany.
  • Výchozí styl stránky (skin) byl změněn na experimentální _ycgu_max_.
  • Přidáno rozšíření (extension), které umožňuje vložit Google kalendář přímo do stránky.
  • Přidáno rozšíření (extension), které umožňuje vložit slideshow z Picasa Web album přímo do stránky.
  • Poslední změny

Kalendář

<googlecalendar showtitle="0" width="600">n7e9mo6ha9eqltu0sdfudcmsas%40group.calendar.google.com</googlecalendar>