Aktuality: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
(Origami výstava v Praze - Dolních Chabrech)
(Origami výstava v zámku Lešná u)
Řádek 1: Řádek 1:
 
== Akce ==
 
== Akce ==
* Právě probíhá origami výstava v knihovně v Praze v Dolních Chabrech. Přesná adresa: Kulturní centrum Chaberský dvůr, Hrušovanské náměstí 253/5, 184 00 Praha – Dolní Chabry. Prohlédnout si můžete modely Míti Bláhové, Marcely Buřilové, Moniky Hankové a Petra Stuchlého. Výstava končí 30.3.2019.
+
 
 +
[[Soubor:Plakat-lesna-2019-03-26.jpg|right]]
 +
* Právě se připravuje origami výstava v zámku Lešná u Valašského Meziříčí, který patří k [http://www.muzeumvalassko.cz/vystavy/origami/ Muzeu regionu Valašsko]. Prohlédnout si můžete autorské kompozice Míti Bláhové, moduláry a šperky Marcely Buřilové, origami tesselations Moniky Hankové, úžasné draky a mýtické potvory Víta Masopusta, propracovaná zvířata Jiřího Janíčka, členovce Petra Stuchlého a další modely. Výstava potrvá od 5. dubna do 26. května 2019.
  
 
* Proběhlo '''11. mezinárodní origami setkání v Praze''' neboli [[MOS 2018]]
 
* Proběhlo '''11. mezinárodní origami setkání v Praze''' neboli [[MOS 2018]]

Verze z 2. 4. 2019, 09:41

Akce

Plakat-lesna-2019-03-26.jpg
  • Právě se připravuje origami výstava v zámku Lešná u Valašského Meziříčí, který patří k Muzeu regionu Valašsko. Prohlédnout si můžete autorské kompozice Míti Bláhové, moduláry a šperky Marcely Buřilové, origami tesselations Moniky Hankové, úžasné draky a mýtické potvory Víta Masopusta, propracovaná zvířata Jiřího Janíčka, členovce Petra Stuchlého a další modely. Výstava potrvá od 5. dubna do 26. května 2019.

Schůzky na chatu

Pár skalních členů a příznivců ČOS se schází na našem chatu, a to víceméně pravidelně každou středu od 20:00 večer. Ačkoli to původně měly být pracovní "schůzky" výboru ČOS, vítáni jsou všichni a vstup je volný.
V případě výpadku je možné použít provizorní chat, kde klíč je: kokorin.

Novinky