Aktuality

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání

Výpadek webu

Omlouvám se za týdenní výpadek webu (přibližně od 7. do 14. ledna 2010). Byl způsobený hardwarovými problémy na serveru a dlouho trvalo obnovení dat z poškozeného disku. Wiki zdá se funguje beze ztrát, problémy byly s naším chatem, ale nakonec se mi podařilo jej spravit.   FrG 20:35, 20. 1. 2010 (UTC)

Akce

  • III. mezinárodní origami setkání v Praze se blíží! Těšíme se na vás v sobotu 16.10. 2010, opět v Michelském dvoře (Domov Sue Ryder, Michelská 1/7, Praha 4 – Michle) od 9 do 18 hod. Program: Origami dílny a výstava modelů členů ČOS a hostů, prodej knih a papírů, volné skládání, vzájemné předávání zkušeností. Vstupné: 50 Kč
  • V sobotu 11. září proběhlo v Plzni setkání origamistů s pestrým programem, pořádané studiem OrigamiWorld. Zprávičku naleznete na jejich stránkách, fotografie v galerii
  • Plzeň nabídla ve dnech 26.8. - 15.9.2010 svým obyvatelům i návštěvníkům ojedinělou výstavu origami Složit se dá cokoli, kterou organizovalo studio OrigamiWorld. Výstava byla součástí oslav 20. výročí partnerství měst Plzeň a Takasaki a za necelý měsíc trvání ji navštívilo nejméně 2000 lidí, což je podle pracovnice galerie návštěvnost více než dobrá. Ačkoli výstava ukazovala moderní směry origami a byla zaměřena na dospělé, největší pozornost si vysloužila u školních výprav, kdy zvláště učitelky výtvarné výchovy nešetřily chválou.

Schůzky na chatu

Pár skalních členů a příznivců ČOS se schází na našem chatu, a to víceméně pravidelně každou středu od 20:00 večer. Ačkoli to původně měly být pracovní "schůzky" výboru ČOS, vítáni jsou všichni a vstup je volný.
V případě výpadku je možné použít provizorní chat, kde klíč je: kokorin.

Novinky