Hungarian Origami Society: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
m (Kategorie)
(Kontakty - aktualizace z loňska)
 
Řádek 5: Řádek 5:
  
 
== Kontakty ==
 
== Kontakty ==
V srpnu roku 2006 jsme se zúčastnili [http://www.freeweb.hu/origamisok/talalkozok/17talalkozoa.htm mezinárodního origami setkání v Kecskemétu], které organizovala MOK v čele s tehdejší prezidentkou Zsuzsanou Kricskovics. Od té doby s nimi udržujeme kontakty a vyměňujeme si časopisy. MOK nás každoročně zve na svá setkání, příští rok (2008) se má konat v Budapešti. Současnou prezidentkou je Mariann Villányi.
+
V srpnu roku 2006 jsme se zúčastnili [http://www.freeweb.hu/origamisok/talalkozok/17talalkozoa.htm mezinárodního origami setkání v Kecskemétu], které organizovala MOK v čele s tehdejší prezidentkou Zsuzsanou Kricskovics. Od té doby s nimi udržujeme kontakty a vyměňujeme si časopisy.
 +
 
 +
Současnou prezidentkou je Mariann Villányi. MOK nás každoročně zve na svá setkání. V roce 2008 jsme se opět zúčastnili – [[:Kategorie:Zprávičky|zprávička]] je v článku [[HOC_2008]].
  
  

Aktuální verze z 19. 1. 2009, 17:42

http://www.freeweb.hu/origamisok/MOK/images/MOKlogo_small.jpg

Maďarská origami společnost, maďarsky: Magyar Origami Kör (MOK), anglicky: Hungarian Origami Society (HOS)


Kontakty

V srpnu roku 2006 jsme se zúčastnili mezinárodního origami setkání v Kecskemétu, které organizovala MOK v čele s tehdejší prezidentkou Zsuzsanou Kricskovics. Od té doby s nimi udržujeme kontakty a vyměňujeme si časopisy.

Současnou prezidentkou je Mariann Villányi. MOK nás každoročně zve na svá setkání. V roce 2008 jsme se opět zúčastnili – zprávička je v článku HOC_2008.


Web