OrigamiWorld: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
(Web)
(Aktualizace informací)
Řádek 1: Řádek 1:
 
http://origamiworld.cz/templates/rt_showcar/images/sc_title.png
 
http://origamiworld.cz/templates/rt_showcar/images/sc_title.png
  
Studio '''OrigamiWorld''' nabízí široký sortiment origami papírů dovezených z Japonska. Připravuje se také prodej (resp. zprostředkování nákupu) kvalitní origami literatury.
+
'''Origamiworld''' je sekupení origamistů jejichž cílem je poskytovat služby v oblasti [[origami]] na profesionální úrovni. Jedná se hlavně o propagaci a design a v obecné rovině pak celková osvěta spojená s origami. Za úkol si klade také upozorňování na časté porušování autorských práv při užívání origami modelů a diagramů a nabízí pomoc při řešení sporů v této oblasti.
 +
 
 +
Ve svém e-shopu '''OrigamiWorld''' nabízí široký sortiment origami papírů dovezených z Japonska. Připravuje se také prodej (resp. zprostředkování nákupu) kvalitní origami literatury.
  
  

Verze z 19. 8. 2010, 08:13

http://origamiworld.cz/templates/rt_showcar/images/sc_title.png

Origamiworld je sekupení origamistů jejichž cílem je poskytovat služby v oblasti origami na profesionální úrovni. Jedná se hlavně o propagaci a design a v obecné rovině pak celková osvěta spojená s origami. Za úkol si klade také upozorňování na časté porušování autorských práv při užívání origami modelů a diagramů a nabízí pomoc při řešení sporů v této oblasti.

Ve svém e-shopu OrigamiWorld nabízí široký sortiment origami papírů dovezených z Japonska. Připravuje se také prodej (resp. zprostředkování nákupu) kvalitní origami literatury.


Web