OrigamiWorld: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
(Aktualizace informací)
(OrigamiWorld skončil, Origamido začal...)
 
Řádek 1: Řádek 1:
 +
''OrigamiWorld koncem roku 2010 bohužel ukončil svou činnost, takže následují informace už je v čase minulém. Život jde ale dál, takže si přesměrujte své odkazy na [[Origamido]].''
 +
 
http://origamiworld.cz/templates/rt_showcar/images/sc_title.png
 
http://origamiworld.cz/templates/rt_showcar/images/sc_title.png
  
'''Origamiworld''' je sekupení origamistů jejichž cílem je poskytovat služby v oblasti [[origami]] na profesionální úrovni. Jedná se hlavně o propagaci a design a v obecné rovině pak celková osvěta spojená s origami. Za úkol si klade také upozorňování na časté porušování autorských práv při užívání origami modelů a diagramů a nabízí pomoc při řešení sporů v této oblasti.
+
'''OrigamiWorld''' byl sekupením origamistů jejichž cílem bylo poskytovat služby v oblasti [[origami]] na profesionální úrovni. Jednalo se hlavně o propagaci a design a v obecné rovině pak celkovou osvětu spojenou s origami. Za úkol si kladl také upozorňování na časté porušování autorských práv při užívání origami modelů a diagramů a nabízel pomoc při řešení sporů v této oblasti.
 
 
Ve svém e-shopu '''OrigamiWorld''' nabízí široký sortiment origami papírů dovezených z Japonska. Připravuje se také prodej (resp. zprostředkování nákupu) kvalitní origami literatury.
 
  
 +
Ve svém e-shopu '''OrigamiWorld''' nabízel široký sortiment origami papírů dovezených z Japonska. Připravoval se také prodej (resp. zprostředkování nákupu) kvalitní origami literatury.
  
 
== Web ==
 
== Web ==

Aktuální verze z 5. 5. 2011, 00:27

OrigamiWorld koncem roku 2010 bohužel ukončil svou činnost, takže následují informace už je v čase minulém. Život jde ale dál, takže si přesměrujte své odkazy na Origamido.

http://origamiworld.cz/templates/rt_showcar/images/sc_title.png

OrigamiWorld byl sekupením origamistů jejichž cílem bylo poskytovat služby v oblasti origami na profesionální úrovni. Jednalo se hlavně o propagaci a design a v obecné rovině pak celkovou osvětu spojenou s origami. Za úkol si kladl také upozorňování na časté porušování autorských práv při užívání origami modelů a diagramů a nabízel pomoc při řešení sporů v této oblasti.

Ve svém e-shopu OrigamiWorld nabízel široký sortiment origami papírů dovezených z Japonska. Připravoval se také prodej (resp. zprostředkování nákupu) kvalitní origami literatury.

Web