Origami v Dobrém ránu s ČT 27.11.2008: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
(Založení stránky)
 
m (Oprava chybky...)
Řádek 1: Řádek 1:
Byl jsem pozván do živého vysílání pořadu Dobré ráno z Moravy a Slezska ze studia [http://www.ceskatelevize.cz/ České televize] v Brně. Pořad se vysílá na ČT2 od 6:00 ráno, takže jsem musel vyrazit z domu velice brzy (něco málo po 4:00). Dorazil jsem včas, v kuchyňce jsem dostal čaj a sledoval začátek pořadu. Mým úkolem bylo krátce pohovořit o origami a přitom skládat nějaký jednoduchý model.  Nakonec jsem jenom odpovídal na dotazy moderátorů – když mě pustili ke slovu, a na skládání jsme málem zapoměli, takže jsem to doháněl během raníčku :-)
+
Byl jsem pozván do živého vysílání pořadu Dobré ráno z Moravy a Slezska ze studia [http://www.ceskatelevize.cz/ České televize] v Brně. Pořad se vysílá na ČT2 od 6:00 ráno, takže jsem musel vyrazit z domu velice brzy (něco málo po 4:00). Dorazil jsem včas, v kuchyňce jsem dostal čaj a sledoval začátek pořadu. Mým úkolem bylo krátce pohovořit o origami a přitom skládat nějaký jednoduchý model.  Nakonec jsem jenom odpovídal na dotazy moderátorů – když mě pustili ke slovu, a na skládání jsme málem zapomněli, takže jsem to doháněl během raníčku :-)
  
 
Záznam bohužel není k dispozici. Můj výstup sice nebyl nijak oslnivý, ale hlavními hosty toho rána byli bratři Okamurovi: Tomio a Osamu – a ti stáli za shlédnutí. Byli prostě skvělí :-)
 
Záznam bohužel není k dispozici. Můj výstup sice nebyl nijak oslnivý, ale hlavními hosty toho rána byli bratři Okamurovi: Tomio a Osamu – a ti stáli za shlédnutí. Byli prostě skvělí :-)

Verze z 17. 12. 2008, 21:50

Byl jsem pozván do živého vysílání pořadu Dobré ráno z Moravy a Slezska ze studia České televize v Brně. Pořad se vysílá na ČT2 od 6:00 ráno, takže jsem musel vyrazit z domu velice brzy (něco málo po 4:00). Dorazil jsem včas, v kuchyňce jsem dostal čaj a sledoval začátek pořadu. Mým úkolem bylo krátce pohovořit o origami a přitom skládat nějaký jednoduchý model. Nakonec jsem jenom odpovídal na dotazy moderátorů – když mě pustili ke slovu, a na skládání jsme málem zapomněli, takže jsem to doháněl během raníčku Emo smile.png

Záznam bohužel není k dispozici. Můj výstup sice nebyl nijak oslnivý, ale hlavními hosty toho rána byli bratři Okamurovi: Tomio a Osamu – a ti stáli za shlédnutí. Byli prostě skvělí Emo smile.png

FrG 21:22, 17. 12. 2008 (CET)