Uživatel:Ondrej.Cibulka: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
m (Galerie obrázků)
(aktualizace)
Řádek 1: Řádek 1:
'''Ondřej Cibulka''' je v současné době jednatelem České origami společnosti. Stará se o vyjednávání podmínek pro výstavy, dílny skládání, komerční zakázky, vyjednávání autorských práv, semináře aj. Zastupuje Českou republiku a ČOS na mezinárodním internetovém fóru. Aktivně tvoří vlastní modely. Při skládání se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Podílí se také na přípravě webu ČOS, především tvorbou recenzí a focením modelů. Jeho největším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost (viz např. http://www.rebo.cz/rebodet.asp?id=3550). Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.
+
'''Ondřej Cibulka''' byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio [http://origamiworld.cz/ OrigamiWorld], které se zabývá origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost (viz např. http://www.rebo.cz/rebodet.asp?id=3550). Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.
  
 
== Galerie obrázků ==
 
== Galerie obrázků ==
[http://s58.photobucket.com/albums/g275/Ondrej_Cibulka/ Fotografie origami modelů]
+
[http://origamiworld.cz/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=41&func=viewcategory&catid=9/ Fotografie origami modelů]

Verze z 10. 6. 2010, 17:24

Ondřej Cibulka byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio OrigamiWorld, které se zabývá origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost (viz např. http://www.rebo.cz/rebodet.asp?id=3550). Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.

Galerie obrázků

Fotografie origami modelů