Uživatel:Ondrej.Cibulka: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
m (Galerie obrázků)
 
(Nejsou zobrazeny 2 mezilehlé verze od jednoho dalšího uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
'''Ondřej Cibulka''' byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio [http://origamiworld.cz/ OrigamiWorld], které se zabývá origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost. Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.
+
'''Ondřej Cibulka''' byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio [http://origamiworld.cz/ OrigamiWorld], které se zabývalo origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky [http://www.origamido.cz/ Origamido] a dováží také originální japonský papír, nejdete jej v obchodě na uvedených stránkách. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost. Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a [http://www.origami.as/home.html Joseph Wu].
  
 
== Galerie obrázků ==
 
== Galerie obrázků ==
[http://s58.photobucket.com/albums/g275/Ondrej_Cibulka/ Fotografie origami modelů]
+
*[http://galerie.origamido.cz/ Fotografie z akcí, případně origami modelů]  
[http://picasaweb.google.com/Ondrej.Cibulka.origami Pracovní oddíl]
+
*[http://picasaweb.google.com/Ondrej.Cibulka.origami Pracovní oddíl]

Aktuální verze z 6. 5. 2011, 09:43

Ondřej Cibulka byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio OrigamiWorld, které se zabývalo origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky Origamido a dováží také originální japonský papír, nejdete jej v obchodě na uvedených stránkách. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost. Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.

Galerie obrázků