Uživatel:Ondrej.Cibulka: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
m
 
(Není zobrazeno 8 mezilehlých verzí od 2 dalších uživatelů.)
Řádek 1: Řádek 1:
'''Ondřej Cibulka''' je v současné době jednatelem České origami společnosti. Stará se o vyjednávání podmínek pro výstavy, dílny skládání, komerční zakázky, vyjednávání autorských práv, semináře aj. Zastupuje Českou republiku a ČOS na mezinárodním internetovém fóru. Aktivně tvoří vlastní modely. Při skládání se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Podílí se také na přípravě webu ČOS, především tvorbou recenzí a focením modelů. Jeho největším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost (viz např. http://www.rebo.cz/rebodet.asp?id=3550). Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.
+
'''Ondřej Cibulka''' byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio [http://origamiworld.cz/ OrigamiWorld], které se zabývalo origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky [http://www.origamido.cz/ Origamido] a dováží také originální japonský papír, nejdete jej v obchodě na uvedených stránkách. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost. Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a [http://www.origami.as/home.html Joseph Wu].
 +
 
 +
== Galerie obrázků ==
 +
*[http://galerie.origamido.cz/ Fotografie z akcí, případně origami modelů]
 +
*[http://picasaweb.google.com/Ondrej.Cibulka.origami Pracovní oddíl]

Aktuální verze z 6. 5. 2011, 09:43

Ondřej Cibulka byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio OrigamiWorld, které se zabývalo origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky Origamido a dováží také originální japonský papír, nejdete jej v obchodě na uvedených stránkách. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost. Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.

Galerie obrázků