Uživatel:Ondrej.Cibulka: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
(aktualizace)
Řádek 1: Řádek 1:
'''Ondřej Cibulka''' byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio [http://origamiworld.cz/ OrigamiWorld], které se zabývá origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost (viz např. http://www.rebo.cz/rebodet.asp?id=3550). Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.
+
'''Ondřej Cibulka''' byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio [http://origamiworld.cz/ OrigamiWorld], které se zabývá origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost. Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.
  
 
== Galerie obrázků ==
 
== Galerie obrázků ==
 
[http://origamiworld.cz/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=41&func=viewcategory&catid=9/ Fotografie origami modelů]
 
[http://origamiworld.cz/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=41&func=viewcategory&catid=9/ Fotografie origami modelů]

Verze z 10. 6. 2010, 17:25

Ondřej Cibulka byl několik let jednatelem České origami společnosti. Založil origami studio OrigamiWorld, které se zabývá origami profesionálně. Aktivně se zabývá šířením a propagací origami v České republice, ve spolupráci s nakladatelstvím REBO připravil překlady několika zahraničních publikací do češtiny, pořádá výstavy, účastní se origami dílen, přednáší o origami na různých akcích, připravuje pro české origamisty webové stránky. Podstatnou součástí jeho profesionální činnosti je design vlastních modelů pro reklamu. Při designu se zaměřuje především na modely v tradičním duchu - tj. modely, které vystihují podstatu předlohy bez zbytečné složité popisnosti - a na modely používající nápaditých a netradičních postupů. Jeho dalším přínosem origami je kreslení diagramů ať už vlastních, tradičních nebo cizích modelů a následná publikační činnost. Jeho nejoblíbenějšími autory jsou Kasahara Kunihiko a Joseph Wu.

Galerie obrázků

Fotografie origami modelů