Uživatel:Radim: Porovnání verzí

Z OrigamiCZ
Přejít na: navigace, hledání
m
m
Řádek 1: Řádek 1:
Papír skládám už nejméně čtvrt století, ale teprve založení [[ČOS]] mne posunulo dále. Dnes se tedy zabývám nejen skládáním [[origami]], ale snažím se toto umění také propagovat, například sepisováním [[Knihovna|recenzí]], nebo fotografováním modelů pro tyto stránky a spolu s bratrem také pro Giladovy [[http://www.giladorigami.com/|Giladovy stránky]]. A protože jsem se vždy zajímal o květiny, tak trochu je upřednostňuji i při skládání papíru.
+
Papír skládám už nejméně čtvrt století, ale teprve založení [[ČOS]] mne posunulo dále. Dnes se tedy zabývám nejen skládáním [[origami]], ale snažím se toto umění také propagovat, například sepisováním [[Knihovna|recenzí]], nebo fotografováním modelů pro tyto stránky a spolu s bratrem také pro Giladovy [http://www.giladorigami.com/|Giladovy stránky]. A protože jsem se vždy zajímal o květiny, tak trochu je upřednostňuji i při skládání papíru.
  
 
== Články na webu ==
 
== Články na webu ==
 
* [http://botany.cz/cs/origami-botany/ Origami botany]
 
* [http://botany.cz/cs/origami-botany/ Origami botany]
 
* [http://botany.cz/cs/radim-cibulka/ Uživatelský profil] na serveru [http://botany.cz/ Botany.cz]
 
* [http://botany.cz/cs/radim-cibulka/ Uživatelský profil] na serveru [http://botany.cz/ Botany.cz]

Verze z 22. 1. 2008, 18:51

Papír skládám už nejméně čtvrt století, ale teprve založení ČOS mne posunulo dále. Dnes se tedy zabývám nejen skládáním origami, ale snažím se toto umění také propagovat, například sepisováním recenzí, nebo fotografováním modelů pro tyto stránky a spolu s bratrem také pro Giladovy stránky. A protože jsem se vždy zajímal o květiny, tak trochu je upřednostňuji i při skládání papíru.

Články na webu